خدمات سایت
مسیر جاری: صنعت صنایع غذائی و تجهیزات مرتبط جوش شیرین دامی
آرشیو


جوش شیرین دامی

زمینه: کالا و خدمات
نوع تقاضا: خرید کالا یا خدمات
به روز رسانی: 1400/12/18
زمان درج: 1398/03/26
تعداد بازدید: 653
قیمت: تماس بگیرید

جوش شیرین یا بیکربنات سدیم

جوش شیرین خوراک دام و طیور

جوش شیرین صنعتی

فرمول شیمیایی: NaHCO3

Sodium Bicarbonate

جوش شیرین در تناژ بالا

جوش شیرین با قیمت مناسب

تاثیرات جوش شیرین بر دام

افزایش هضم ADF، افزایش میزان رقت محتویات شکمبه، افزایش pH شکمبه حتی در جیره های با کنسانتره بالا، افزایش VFA و افزایش نسبت استات به پروپیونات متعاقب استفاده از جوش شیرین ملموس تر است.

جوش شیرین، پایه و اساس بسیاری از ترکیبات بافری/آلکالینی مخلوط می باشد. به عنوام مثال مطالعات نشان می دهند که استفاده از بی کربنات به تنهایی (100 درصد بی کربنات) در مقایسه با زمانی که از 50 درصد بی کربنات و 50 درصد اکسید منیزیم/کربنات منیزیم استفاده می شود، تخمیر شکمبه ای بهبود بیشتری می یابد.

استفاده از جوش شیرین به تنهایی در مقایسه با هر گونه ترکیب دیگر بویژه ترکیبات حاوی یون های مثبت دو ظرفیتی در ترکیب با جوش شیرین به منظور بهبود pH شکمبه در فصل تابستان (بویژه در مواردی که از نمک های آنیونیک استفاده می شود) بهتر است.

جوش شیرین یک ترکیب با ثبات و عاری از هر گونه ناخالصی نظیر فلزات سنگین (یکی از عوامل مهم مسمومیت و مسبب سرطان) است.

سایر اطلاعات با تماس تلفنی

ادامه شرح...
هیچ پرسش و پاسخی درج نشده است! اولین نفری باشید که سوال ثبت می کند !
هیچ نظری درج نشده است! اولین نفری باشید که نظر ثبت میکند!

آگهی های مرتبط و مشابه رایگان
اخبار کالاها ، شرکتها و تکنولوژی
1401/05/19
اکنون سرویس ذخیره‌سازی ابری وان‌ درایو (OneDrive) ۱۵ ساله شده است و مایکروسافت به‌همین مناسبت، با ارائه‌ی طراحی و ویژگی‌های جدید این رویداد را جشن می‌گیرد.
1401/05/18
تحلیلگر مشهور مسائل اپل در گزارش جدیدی اعلام کرده که هدست واقعیت ترکیبی این شرکت در سال 2023 به‌طور محدود عرضه می‌شود.
1401/05/18
قرار بود تا طبق یک رویه همیشگی، در مارس ۲۰۲۱ نسل بعدی خودروهای فولکس واگن گلف، فولکس واگن تی راک، فولکس واگن پاسات و فولکس واگن تیگوان معرفی شوند.
1401/05/11
مدیرعامل واتس‌اپ می‌گوید درخواست دولت‌ها مبنی بر دسترسی به پیام‌های خصوصی کاربران، درخواستی احمقانه است و این شرکت به امنیت کاربران اهمیت می‌دهد.
1401/05/05
مارک زاکربرگ، مدیرعامل متا اعتقاد دارد که شرکت تحت مدیریت او و اپل برای ساخت متاورس، نوعی «رقابت بسیار جدی و فلسفی» با یکدیگر دارند که این موضوع نشان می‌دهد دو غول فناوری آماده فروش ...
1401/05/05
بر اساس گفته مشتریان ناراضی شهر لوازم خانگی، این فروشگاه پول مشتری را در شرایط انصراف از خرید پس نخواهد داد و این یک تخلف آشکار شهر لوازم خانگی است که دستگاه های نظارتی باید به آن ورود کنند.
1401/05/05
پس از هشدار مدیرعامل گوگل درمورد وضعیت اقتصادی این شرکت، سود سه‌ماهه‌ی دوم سال جاری آلفابت (شرکت مادر گوگل) نسبت به بازه‌ی زمانی مشابه سال گذشته ۲٫۵ میلیارد دلار کاهش یافته است.
1401/05/04
گوگل پلی استور رسما 10 ساله شد و این شرکت حالا لوگوی جدیدی برای این سرویس معرفی کرده تا به سایر محصولاتش شبیه‌تر باشد.
1401/05/03
ویدئو پروژکتورها تا یک دهه پیش در فضاهای تجاری، آموزشی، اداری و… تسلط کاملی داشتند و در این مکان‌ها ارائه‌ مطالب بدون پروژکتورها ممکن نبود. با ورود نمایشگرهای حرفه‌ای LED مثل ویدئووال‌ها (Video Wall) این فضا به تدریج تغییر کرد و حالا دیگر تسلط ویدئوال‌ها و LEDها بر اتاق‌های جلسات، کلاس‌های درس، لابی ساختمان‌ها، نمایشگاه‌ها و… را شاهد هستیم.
1401/05/03
تاکسی‌های ون موجود از یک سو به دلیل فضای داخلی نامناسب باعث نارضایتی شهروندان شده و از سوی دیگر به دلیل فرسودگی بیش از حد برای تاکسیرانان نیز مشکلات زیادی ایجاد کرده است نوسازی ون‌های فرسوده شهر تهران یکی از برنامه‌های سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران برای امسال است.